Tankové pivo

Co je tankové pivo?

Nikdy neprošlo stáčecí linkou, nikdy se nestáčelo do sudů, nikdy se nesprávně neskladovalo a nikdy nebylo vystaveno nepříznivým vlivům okolního prostředí. Ke spotřebiteli se dostává přímo z ležáckých tanků a po celou dobu přepravy je chlazeno na optimální teplotu. Tankové pivo Velkopopovický Kozel má za úkol zachovat si maximální čerstvost.

Čím je tankový Kozel jiný?

Nuže, je tak čerstvý, jak jen může být. Značka Velkopopovický Kozel využívá pokročilou technologii, díky které se pivo nečepuje z klasických sudů, ale z moderních nerezových tanků o objemu 5 nebo 10 hl. Nepasterizované pivo dovezené v tepelně izolované cisterně se stáčí do nepropustného vaku, který je uvnitř tanku a kždy se vyměňuje za nový. Zlatý mok se následně čepuje tlačením vzduchu na vak. Díky tomu pivo nepřichází do styku s kyslíkem ani jinými tlačnými plyny a zabraňuje se tak jeho zvětrávání. To má pozitivní vliv na jeho kvalitu a trvanlivost. Pivo zůstává optimálně sycené. V důsledku toho se uvolňuje příjemné chmelové aroma a zvýrazňuje se plnost piva a bohatost jeho chuti.

Největší předností tankového piva je tedy to, že se dostane z ležáckých tanků pivovaru k zákazníkovi nejrychlejším a nejšetrnějším možným způsobem. A to všechno bez pasterizace, tedy tepelného ošetření.

Pivo je od expedice z pivovaru až po načepování zákazníkovi v ideálních podmínkách, jaké si jen sládek dokáže představit.

Čepované tankové pivo:

  • je nepasterizované
  • je skladováno v chladících boxech se stálou teplotou
  • má ten správný říz
  • nemůže zvětrávat, protože nepřichází do styku se vzduchem ani jinými plyny

Kontakty a rezervace

Grand Restaurant Magic
Sobotecká 595
511 01 Turnov

telefon: 484 801 370
mobil: 777 727 880

Otevírací doba

PO-ČT 11.00 - 22.00
PÁ-SO 11.00 - 23.00
NE 11.00 - 21.00

Kde nás najdete